یخچال ایستاده صنعتی یکی از اساسی ترین و مهم ترین وسایل برای راه اندازی کسب و کار صنعتی است که در ابعاد مختلف در تیم ماهان استیل به شما عرضه میشود

یخچال ایستاده صنعتی با وجود حفظ کیفیت مواد با دوام بالا ، بسته به نوع عملکرد در ابعاد مختلف می توانند متناسب با هر شغلی مورد استفاده قرار گیرند.

یخچال ایستاده صنعتی

یخچال های صنعتی به ۲ دسته تقسیم میشود

  • یخچال ایستاده صنعتی
  • یخچال صندوقی صنعتی

یخچال های ایستاده صنعتی در انواع و ابعاد مختلف از جمله یخچال های یک در ، دو در ، سه در ، چهار در ، شش در ، قنادی و … استفاده می شوند.

یخچال ایستاده صنعتی از یک تا شش درب و … دارای ویژگی های اساسی هستند که شبیه یکدیگر هستند اما از نظر عملکرد ، شکل ظاهری و حجم متفاوت هستند.

یخچال های تک درب

این یخچال ها در اندازه ها و عرض های مختلفی دارند و معمولاً در فضاهای کوچک استفاده می شوند این یخچال به دلیل کوچک بودن بیش از سایر یخچال های ایستاده مورد استفاده قرار گرفته است.

این محصول در ابعاد و عرض های مختلف از 60 ، 70 ، 90 سانتی متر تولید می شود جنس بدنه این یخچال گالوانیزه رنگی و جنس شیشه دوجداره وکیوم است

عایق بندی آن به صورت تزریق فوم پلی یورتان است و روشنایی داخل یخچال به صورت LED همین طور طبقات آن دارای خاصیت جا به جایی است.

یخچال صنعتی تک درب

یخچال ایستاده دو درب

این نوع یخچال ها برای نگهداری و نمایش مواد داخلی در بهترین شرایط قرار دارند.

یخچال ایستاده صنعتی دو درب به صورت دو درب در کنار یکدیگر و درب بالایی با فاصله کمی از درب پایین دستگاه ساخته می شوند و هرگونه تغییر در سفارش مشتری انجام می شود.

جنس بدنه این یخچال ها از گالوانیزه و جنس شیشه آن دوجداره نشکن است و دارای ترموستات دیجیتال هستند

یخچال دو درب صنعتی

یخچال های ایستاده سه درب

این نوع یخچال ها به صورت سه درب پشت بسته و سه درب در دو طرف نما تولید می شوند.

یخچال و فریزرها بسته به درخواست مشتری از استیل ساخته شده و گالوانیزه هستند.

شیشه های نشکن و دو جداره این محصولات ضمن صرفه جویی در مصرف انرژی ، به شما امکان می دهد قبل از باز کردن یخچال و فریزر مواد داخلی را ببینید و مواد را انتخاب کنید. آنها همچنین در ابعاد و عرض های مختلف تولید می شوند.

بدنه این یخچال ها استیل و جنس شیشه ضد بخار و نشکن است طبقات آن به صورت شیشه ای و مقاوم است

یخچال صنعتی ۳ درب

یخچال ایستاده چهار درب

این یخچال ها نیز به دلیل کیفیت موتور در ابعاد مختلف و به صورت پشت بسته و دو طرف در فولاد و مواد گالوانیزه و کیفیت عالی و عمر طولانی تولید می شوند.

شیشه سکوریت نشکن و عایق بندی محصولات با تزریق کف پلی اورتان از دیگر ویژگی های قابل توجه این محصول است.

این یخچال ها نیز به دلیل کیفیت موتور در ابعاد مختلف و به صورت پشت بسته و دو طرف در فولاد و مواد گالوانیزه و کیفیت عالی و عمر طولانی تولید می شوند.

شیشه سکوریت نشکن و عایق بندی محصولات با تزریق کف پلی اورتان از دیگر ویژگی های آن است.

یخچال صنعتی ۴ درب

یخچال های ایستاده شش درب

حجم زیاد و ابعاد بزرگتر و استفاده از آنها در فضای باز و فروشگاه ها و حجم ذخیره سازی مواد از ویژگی های بارز این یخچال است.

جنس بدنه آن گالوانیزه و جنس شیشه آن ها دوجداره وکیوم است

قدرت کمپرسور آن ۳/۴ اسب بخار است

یخچال صنعتی ۶ درب

یخچال و فریزر پرده هوا ایستاده

نوع دیگر یخچال ایستاده صنعتی یخچال پرده هوا است.

این یخچال ها کارایی و تمرکز بی نظیری دارند و از جدیدترین تکنولوژی ساخته شده اند.

موتور این نوع محصولات بسته به ابعاد یخچال و فریزر مورد استفاده قرار می گیرد ، به این معنی که اگر فضای یخچال از 10 متر بالاتر باشد دارای موتور مرکزی و ابعاد کوچکتر دارای موتور توکار است.

ویژگی مهم تنظیم دمای داخلی و فن خنک کننده موتور و همچنین در نوع بدون درب و درب دار که هر یک از مشخصات خاص خود را تولید می کنند.

یخچال و فریزر جعبه ای

این نوع یخچال ها بیشتر برای مکان هایی استفاده می شوند که مشکل کمبود جا دارند.

اینگونه محصولات در نوع یخچال تولید می شوند و دارای ویژگی های مختلفی هستند از جمله این ویژگی ها درب های آنهاست که بسته به کار و تقاضای محصول مورد نظر در دو نوع فلزی و شیشه ای تولید می شوند.

فریزرهای صنعتی

اینگونه محصولات مشابه یخچال ها هستند اما با این تفاوت که ترموستات های آنها در دمای پایین تنظیم می شوند و از گازی استفاده می کنند که دمای تبخیر کمی دارد و از فن ها برای خنک سازی اجزای اصلی آنها استفاده می شود.

فریزر صنعتی

پیشنهاد مطالعه : تجهیزات آشپزخانه صنعتی

منبع : bit.ly/3y1nh94

فهرست